Výsledky ze závodu do ligy
VÝSLEDKY DO LIGY:
Vánoční obranářský závod 11.12.2011
ZZO
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Osmanová Nikola | Letohrad | 57 | 6 |
2. | Dostálková Lenka | Letohrad | 57 | 5 |
3. | Borkovcová Veronika | Náchod | 56 | 4 |
4. | Barnet Michal | Náchod | 56 | 3 |
5. | Divíšek Pavel | Žamberk | 55 | 2 |
6. | Lexová Jana | Česká Třebová - Javorka | 55 | 2 |
7. | Konopáčková Kateřina | Česká Třebová - Javorka | 55 | 2 |
8. | Fadrná Simona | Letohrad | 55 | 2 |
9. | Poslušný Martin | Česká Třebová - Javorka | 54 | 2 |
10. | Miková Eva | Vysoké Mýto | 49 | 2 |
11. | Jindrová Eva | Česká Třebová - Javorka | 48 | 2 |
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Faltus Jakub | Letohrad | 91 | 9 |
2. | Nováková Radmila | Žamberk | 89 | 8 |
3. | Miková Martina | Vysoké Mýto | 87 | 7 |
4. | Elsenger Věra | Česká Třebová - Javorka | 86 | 4 |
ZVV1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Jirman Vratislav | Náchod | 183 | 10 |
2. | Jirman Vratislav | Náchod | 176 | 9 |
3. | Chmelíčková Sylvie | Žamberk | 175 | 8 |
4. | Luňáčková Iveta | Letohrad | 165 | 4 |
ZVV2
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Hrobař Pavel | Letohrad | 187 | 12 |
2. | Štěpánková Naďa | Žamberk | 170 | 11 |
IPO3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Strániková Marie | Česká Třebová - Javorka | 185 | 12 |
2. | Borkovec Michal | Náchod | 175 | 11 |
Moravskotřebovský závod 19.11.2011
ZZO
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Dulajová Jitka | Moravská Třebová | 58 | 6 |
2. | Dalecká Radka | Česká Třebová - Javorka | 57 | 5 |
3. | Barnet Michal | Náchod | 56 | 4 |
4. | Syrovátková Renata | Náchod | 55 | 3 |
5. | Osmanová Nikola | Letohrad | 54 | 2 |
6. | Miková Martina | Vysoké Mýto | 53 | 2 |
7. | Borkovcová Veronika | Náchod | 52 | 2 |
8. | Fadrná Simona | Letohrad | 52 | 2 |
9. | Remešová Vlasta | Náchod | 51 | 2 |
10. | Částek Rostislav | Luková | 51 | 2 |
11. | Remešová Vlasta | Náchod | 49 | 2 |
12. | Jirásková Sandra | Náchod | 49 | 2 |
13. | Remeš Pavel | Náchod | 45 | 2 |
14. | Dubrava Michal | Luková | 44 | 2 |
15. | Komoňová Miloslava | Moravská Třebová | 41 | 2 |
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Nováková Radmila | Žamberk | 92 | 9 |
2. | Miková Martina | Vysoké Mýto | 92 | 8 |
3. | Kořenská Denisa | Náchod | 84 | 7 |
4. | Štěpánová Martina | Náchod | 82 | 4 |
ZVV1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Jirman Vratislav | Náchod | 189 | 10 |
2. | Jirman Vratislav | Náchod | 186 | 9 |
3. | Chmelíčková Sylvie | Žamberk | 170 | 8 |
4. | Zatloukal Karel | Moravská Třebová | 149 | 4 |
IPO3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovec Michal | Náchod | 181 | 12 |
2. | Borkovec Michal | Náchod | 175 | 11 |
3. | Štěpánek Zdeněk | Žamberk | 175 | 10 |
4. | Štěpánková Naďa | Žamberk | 158 | 4 |
5. | Vrkoč Ivan | Žamberk | 126 | 4 |
O pohár 28. října 29.10.2011
ZZO
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Syrovátková Renata | Náchod | 58 | 6 |
2. | Barnet Michal | Náchod | 57 | 5 |
3. | Kořenská Denisa | Náchod | 54 | 4 |
4. | Haucková Natálie | Náchod | 53 | 3 |
5. | Doležal Vojtěch | Náchod | 52 | 2 |
6. | Miščuk Marcel | Náchod | 52 | 2 |
7. | Vítková Jaroslava | Náchod | 50 | 2 |
8. | Jirásková Sandra | Náchod | 48 | 2 |
9. | Peterková Iva | Náchod | 45 | 2 |
10. | Remešová Vlasta | Náchod | 44 | 2 |
11. | Remeš Pavel | Náchod | 43 | 2 |
12. | Remeš Pavel ml. | Náchod | 39 | 2 |
13. | Syrovátko Richard | Náchod | 38 | 2 |
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE |
BODY CELKEM |
BODY DO LIGY |
1. | Křepelková Jaroslava | Náchod | 86 | 9 |
ZVV1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Jirman Vratislav | Náchod | 193 | 10 |
2. | Jirman Vratislav | Náchod | 183 | 9 |
3. | Celba Václav | Náchod | 171 | 8 |
4. | Samková Soňa | Náchod | 168 | 4 |
5. | Habr Jan | Náchod | 165 | 4 |
Kyšperecká Noc 15.10.2011
ZZO
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Syrovátková Renata | Náchod | 57 | 6 |
2. | Dalecká Radka | Česká Třebová - Javorka | 54 | 5 |
3. | Nováková Radmila | Žamberk | 53 | 4 |
4. | Remešová Vlasta | Náchod | 53 | 3 |
5. | Fadrná Simona | Letohrad | 50 | 2 |
6. | Srbková | Česká Třebová - Javorka | 50 | 2 |
7. | Syrovátko Richard | Náchod | 49 | 2 |
8. | Bergerová Šárka | Letohrad | 48 | 2 |
9. | Osmanová Nikola | Letohrad | 45 | 2 |
10. | Adamcová Naďa | Letohrad | 41 | 2 |
11. | Dostálková Lenka | Letohrad | 40 | 2 |
12. | Janota P. | Česká Třebová - Javorka | 38 | 2 |
ZVV1 poslušnost
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Bureš Pavel | Česká Třebová - Podhorka | 97 | 6 |
2. | Faltus Jakub | Letohrad | 97 | 5 |
3. | Štěpánková Martina | Náchod | 87 | 4 |
4. | Remeš Pavel | Náchod | 84 | 3 |
5. | Barnet Michal | Náchod | 83 | 2 |
6. | Kořenská Denisa | Náchod | 77 | 2 |
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Luňáčková Iveta | Letohrad | 87 | 9 |
2. | Jirman Vratislav | Náchod | 87 | 8 |
3. | Nováková Radmila | Žamberk | 85 | 7 |
ZVV1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Jirman Vratislav | Náchod | 174 | 10 |
2. | Fiala Roman | Luková | 171 | 9 |
ZVV2
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Hrobař Pavel | Letohrad | 188 | 12 |
2. | Vrkoč Ivan | Žamberk | 162 | 11 |
IPO3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovec Michal | Náchod | 174 | 12 |
2. | Štěpánek Zdeněk | Žamberk | 173 | 11 |
3. | Plívová Romana | Letohrad | 157 | 10 |
4. | Štěpánková Naďa | Žamberk | 146 | 4 |
Třebovská stopa 1.10.2011
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Nováková Radmila | Žamberk | 90 | 9 |
2. | Hanyk Jiří | Žamberk | 88 | 8 |
3. | Krebsová Žaneta | Česká Třebová - Podhorka | 81 | 7 |
ZVV1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY |
1. | Faltus Jakub | Letohrad | 194 | 10 |
2. | Musil Josef | Česká Třebová - Podhorka | 190 | 9 |
3. | Beran David | Česká Třebová - Podhorka | 182 | 8 |
4. | Konopáčová Kateřina | Česká Třebová - Javorka | 180 | 4 |
5. | Luňáčková Iveta | Letohrad | 180 | 4 |
6. | Lexová Jana | Česká Třebová - Javorka | 165 | 4 |
7. | Poslušný Martin | Česká Třebová - Javorka | 162 | 4 |
ZVV2
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Krebs Rostislav | Česká Třebová - Podhorka | 170 | 12 |
ZZO
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Lederer Leoš | Česká Třebová - Podhorka | 52 | 6 |
2. | Dalecká Radka | Česká Třebová - Javorka | 52 | 5 |
3. | Krebsová Žaneta | Česká Třebová - Podhorka | 50 | 4 |
4. | Voleský Jaroslav | Česká Třebová - Podhorka | 49 | 3 |
5. | Nováková Radmila | Žamberk | 47 | 2 |
IPO3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Štěpánek Zdeněk | Žamberk | 219 | 12 |
2. | Štěpánková Naďa | Žamberk | 209 | 11 |
3. | Vařeková Anna | Česká Třebová - Podhorka | 200 | 10 |
5. | Najmanová Hana | Česká Třebová - Podhorka | 158 | 4 |
Lukovský pohár 10.9.2011
Stopa základní + ZZO
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Konopáčová Kateřina | Česká Třebová Javorka | 149 | 9 |
2. | Voráč Radislav | Česká Třebová Javorka | 145 | 8 |
3. | Borkovec Michal | Náchod | 137 | 7 |
4. | Elsinger Věra | Česká Třebová Javorka | 121 | 4 |
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Jirmanová Zuzana | Náchod | 90 | 9 |
STOPA SPECIÁL
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Hrobař Pavel | Letohrad | 196 | 10 |
2. | Stráníková Marie | Česká Třebová Javorka | 194 | 9 |
3. | Stráníková Marie | Česká Třebová Javorka | 189 | 8 |
4. | Poslušný Martin | Česká Třebová Javorka | 172 | 4 |
5. | Lexová Jana | Česká Třebová Javorka | 169 | 4 |
ZVV1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovec Michal | Náchod | 186 | 10 |
2. | Jirman Vratislav | Náchod | 185 | 9 |
ZVV1 poslušnost
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Luňáčková Iveta | Letohrad | 97 | 6 |
2. | Barnet Michal | Náchod | 89 | 5 |
3. | Dalecká Radka | Česká Třebová Javorka | 88 | 4 |
4. | Faltus Jakub | Letohrad | 88 | 3 |
5. | Doleček Josef | Luková | 86 | 2 |
6. | Srbková Alena | Česká Třebová Javorka | 79 | 2 |
Memoriál Jana Křiklavy 11.6.2011
ZVV 1 poslušnost
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Faltus Jakub | Letohrad | 97 | 6 |
2. | Luňáčková Iveta | Letohrad | 93 | 5 |
3. | Konopáčová Kateřina | Česká Třebová - Javorka | 92 | 4 |
4. | Elsinger Věra | Česká Třebová - Javorka | 89 | 3 |
5. | Kašparová Hana | Náchod | 77 |
2 |
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Jirman Vratislav | Náchod | 93 | 9 |
2. | Chmelíčková Sylva | Žamberk | 91 | 8 |
ZVV 1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Muláčková Milada | Žamberk | 186 | 10 |
2. | Vrkoč Ivan | Žamberk | 183 | 9 |
IPO 3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovec Michal | Náchod | 189 | 12 |
Speciál Javorka 14.5.2011
ZVV 1 POSLUŠNOST
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Elsinger Věra | Česká Třebová - Javorka | 87 | 6 |
2. | Srbková Alena | Česká Třebová - Javorka | 82 | 5 |
3. | Kořenská Denisa | Náchod | 81 | 4 |
4. | Konopáčová Kateřina | Česká Třebová - Javorka | 78 | 3 |
5. | Voráč Radim | Česká Třebová - Javorka | 60 | 2 |
ZMMP
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE |
BODY CELKEM |
BODY DO LIGY |
1. | Janečková Anna | Česká Třebová - Javorka | 91 | 9 |
ZVV 1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Vrkoč Ivan | Žamberk | 185 | 10 |
2. | Luňáčková Iveta | Letohrad | 180 | 9 |
3. | Jindrová Eva | Česká Třebová - Javorka | 168 | 8 |
4. | Faltus Jakub | Letohrad | 167 | 4 |
5. | Lexová Jana | Česká Třebová - Javorka | 163 | 4 |
IPO 3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovec Michal | Náchod | 178 | 12 |
2. | Řeháková Dana | Luková | 178 | 11 |
3. | Štěpánková Naďa | Žamberk | 172 | 10 |
4. | Štěpánek Zdeněk | Žamberk | 148 | 4 |